vektörel-kizOysa ki ne emindim kendimden… Hala eminim. Ufak sapmalar hariç tam not veriyorum kendime. Tanıyorum yani kızları. İlişki konusunda kızları anlatırken bu yazımda bahsetmiştim kendilerinden. Ya arkadaş, siz hiç mi doğru olmazsınız? Her davranışınızda bir tarafınız eğri olmak zorunda mı? Dosdoğru bir olayınız yok. Size değer veririz, niye veriyorsun olur. Size üzülürüz, niye üzülüyorsun olur. Üzülmesek, takmasak kafaya duygusuz ve bencil oluruz. Değer vermesek sevmiyor oluruz, aldatıyor oluruz. Siz nesiniz allasen? Kedi götünü görmüş, yaram var demiş değil mesele. Hayır abicim, hiçbiriniz dikiş tutturmuyorsunuz. Sonra da tü kaka erkekler. Oluruz tabi anasını satayım. Ulan bir insan tarafından, olağanüstü şekilde sevilmek nasıl bir duygudur bilir misiniz? Bilmezsiniz. Çünkü sevgi gördüğünüz zaman götü-başı dağıtırsınız. O sevgiyi tadamazsınız. 

Bu saatten sonra diye başlayan bir hegemonya altına almaya çalışacağım kendimi fakat hepimiz biliyoruz ki başarılı olamayacağım. Ama olsun be, valla! Aşık olmayayım. Birinizi daha sevmeyeyim. Biriniz daha sıçmasın şu kalbimin içine. Biriniz daha yıpratmasın beni. Biriniz daha saçlarıma aklar düşürmesin. Biriniz daha o koca kazan sütün içine sinek gibi düşmesin. Aşk, benim hayatımda romantik-komedi filmlerdeki gibi kalsın. Gençlik filmlerindeki gibi hatırlayayım aşkı. En kötü O gibi hatırlayayım. Hani hep hayalini kurarız ya, O gelecek dertler bitecek diye. Hssktr be Rıfat ağabey! 

Gelmeyin. İstemiyoruz. Gidin kendi saçınızla oynayın. Kumda kalp çizin. Onu hak ediyorsunuz resmen lan. Vallahi. Osuruktan bi’ sevgili yapın kendinize. Üfledikçe uçsun, aşktan ayakları yerden kesilsin. Çok muhterem bir hocam var üniversitede. Çok da iyi bir lafı var. “Hepinizin götüne koyim“…

ha-siktir-rifat-agabey

Aşk bu olsun benim için sadece, yeter!