Amerika, Avrupa ve elbette Türkiye’de milyonları eğlencenin doruğuna çıkaran, dünyanın en büyük dans müziği ve parti fenomeni LMFAO’nun çılgın ismi Redfoo & Party Rock Crew, 6 Ekim 2012’de Unilifeturkey organizasyonu ile Türkiye’de!
Amerikalı elektro pop grubu, 2006 yılından bu yana, tüm dünyada yepyeni bir parti teması başlattı. Yaptıkları müzik, bu parti temasını vurguluyor ve genellikle kendi tarzlarını “parti rock” olarak ifade ediyorlar.

Performansları ile fark yaratan çılgın ekip, aynı zamanda renkli dans videoları ile shuffling dansının da akımını başlattı. Bugüne kadar yaptıkları için ise “Bunlar daha başlangıç, biz müzik tasarımcılarıyız.” diyen sanatçı, daha hareketli ve daha renkli partilerin müjdelerini tüm müzikseverlere duyurdu.
Tüm dünyanın ekranlara kilitlendiği ödül törenlerindeki eşsiz performansları ile, hafızalara kazındılar. Durdurulamaz enerjilerine milyonların sevgilisi olan diğer dünya starları da dahil oldu. David Guetta ile unutulmayan parti şovlarının ardından, Amerikan Müzik Ödülleri’nde Justin Bieber ile olan performansları uzun süre konuşulurken, 2012 Superbowl’da Redfoo’nun Madonna’yı omuzlarında taşıyıp dans ettiği görüntüler ise müzik tarihinde hafızalardan silinmeyecek şovlar arasına yerleşti.
6 Ekim 2012’de Istanbul Küçükçiftlik Park’ta, sürprizlerle dolu, bir an yerinizde duramayacağınız ve gözlerinizi sahneden alamayacağınız, 2012 yazının son ve en büyük partisine şimdiden yerinizi ayırtın! Yüz milyonlar tarafından tıklama rekorları kıran “I’m sexy & I know it” , “Shots” , “Party Rock Anthem” , “Sorry For Party Rocking” ve daha bir çok parçalarını nefes kesen şovlarla canlı dinlemeye hazır olun!