0

Metronomix DJ: 9 DJ & 8 Vokal

metronomix-dj

Bir organizasyonda şans eseri tanışıp, sohbet etme fırsatı yakaladığım ve iyi ki tanışmışım dediğim güzide insanlardan biri benim için şüphesiz İsmet (Demir) ağbidir. Kurucu ortaklarıyla beraber işlerini yürüttüğü prodüksiyon ve organizasyon şirketi Star Odası ile büyük işlere imza atmaya başladılar. İşlerin yanı sıra, yeni ve dinamik yetenekleri de tekrar gün yüzüne çıkarmış oluyorlar.

Geçtiğimiz yıl İlkan Günüç’ün menajerliğini yapmaya başladıkları an zaten sevinmiştim. Kaliteli müzik yapan, menajerliğini yaptığım 2 DJ arkadaşımın da playlistlerinden remixleri eksik olmayan bir isimdi İlkan Günüç. Ege Üniversitesi’ni de kazanınca İzmir’de tanışma fırsatı bulmayı umuyordum, ancak Star Odası adamı yerinde tutmuyor, her hafta ya Avrupa’da ya da Türkiye’de farklı şehirlerde performans gösteriyor. :)

Star Odası, 2013 yılına büyük bir işle girdi diyebilirim. Çok zor bir işi gerçekleştirerek 9 DJ’i ve 8 vokali aynı albümde buluşturdular. 2013 yılının ilk çeyreğinin sonunda duyurulsa da proje, eminim ki aylardır çalışmaları titizlikle yürütülüyordur. Çıkardıkları albüm gerçekten harika. İçinde daha önceden de tanıdığım isimler görüyorum. İlkan Günüç ft. JJ, gerçekten imrenilecek bir ekip. Hakeza, ismen duyduğum ancak dinleme fırsatı bulamadığım İstanbul Disco Mafia, 2 sene öncesi her gün setini dinlemeden uyumadığım DJ Vanessa Moreno ve daha nicesi… Faruk K’nın şarkılarından derlenmiş bir albüm olan Metronomix, proje olarak göz dolduruyor. Albüm lansman gecesiyle başlayan performanslar serüveni inşallah daha da artarak devam eder. Başta Star Odası ailesi olmak üzere albümde emeği geçen herkese, 9 DJ’e ve 8 vokale başarılar diliyorum!

Emir Doğan

Ege mezunu mektepli gazeteci ve buraların paşası. Yazıyorsam bir sebebi var, okuyorsun çünkü...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir