0

Oxxi.Net | Türk Webmaster Hareketi

Büyük bir platformun içindeki bir ruh bence Oxxi.net… O platform önce hastalandı. Veri kaybından sonra da yöneticilerin artık takâtlarinin kalmaması haliyle ölüme sürükledi. Bünyesinden çıkan ve ölüme sürükleyen ruh da malumunuz Oxxi.net oldu.

Fikir babası Sıtkı Çakmak, nam-ı diğer Labidu- 2010 yılında bir iftar yemeğinde tanıştım kendisiyle. Anlattığı şeyleri, düşündüğü projelerini çok sevmiştim. Kafama da yatmamış değildi. Hatta birinden yola çıkarak farklı bir proje bile geliştirmiştim… Az buçuk sohbetimiz, tanışıklığımız oldu. MSN’de de vakti oldukça bana cevap veriyordu sağ olsun. Bu yıl da Bursa’daki iftar yemeğinde Edirne’den, Ankara’dan, İstanbul’dan, Çanakkale’den, Eskişehir’den gelen arkadaşlar oldu. Onlarla da tanıştım tek tek, sohbet etmeye çalıştım. Çok iyi insanlar. Amaçlarımız aynıydı neticede. Oxxi serüvenim aslında 2 iftar yemeğiyle başladı. Memnunum da.

Aslında hiç yazı yazmadan, Labidu’nun açtığı bir konuyu alıntılayacaktım sadece, artık yazdım yazımı da. Geriye sadece malum ince mesaj kaldı; forumdaki çoğu kişinin de imzasında gururla taşıdığı…

Bugün Belki Bir Logomuz dahi yok..

Ancak en azından onurumuz ,şerefimiz var..

Kimseye yalakalık yapacak değiliz..

Kimsenin kuklası ve esiri olacak değiliz..

Oyun yeni başlıyor….

Hoşgeldiniz..

Emir Doğan

Ege mezunu mektepli gazeteci ve buraların paşası. Yazıyorsam bir sebebi var, okuyorsun çünkü...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir