0

Anadolu Efes Reklamı: Gizli Kamera Sürprizi

anadolu-efes-logoGün geçmiyor ki facebook’ta yeni bir şeyler görmeyelim… Bugün daha ilk girişimde yine güzel bir video ile karşılandım anasayfamda. Anadolu Efes oyuncularına gizli kamera sürprizi yapılmış ve gayet doğal haliyle reklam olarak kullanılmış. Çok da güzel olmuş hatta. Rejideki arkadaşlar tabi kahkaha kıyamet takılıyor.

Oyuncular klasik müzik dinlemeye diye gidiyorlar salona. İlk başta her şey natural, hiçbir farklılık yok. Sonra birden “Duman-Senden Daha Güzel” şarkısı çalınmaya başlıyor sahnedeki orkestrayla. Bir ağabeyimiz de çıkıp söylüyor. Daha sonra blok blok koltuklardan kalkılıp eşlik ediyorlar şarkıya herkes. Sonunda da güzel bir bitiş yapmışlar. 3 saniyelik karanlıkta bayraklar, atkılar, formalar ortaya çıkıyor ve takıma coşkuyla eşlik ediyorlar.

Son zamanların en iyi reklamlarından biri. Hafızalardan silinmemesi, benzer fikirlerin artması dileğimle, yazımı tamamlamak istiyorum. Ey genç arkadaşlarım! Reklamcılık sektörü sizlere emanet. Lütfen, gerçekten yapılsın artık bir şeyler…

Emir Doğan

Ege mezunu mektepli gazeteci ve buraların paşası. Yazıyorsam bir sebebi var, okuyorsun çünkü...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir